Nabór

CAŁOROCZNY NABÓR DO SZKOŁY TENISA

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu, najnowszych metod treningowych, chcesz podnosić swoje umiejętności zapraszamy do naszej Szkoły Tenisa . Dzięki odpowiedniemu procesowi treningowemu , który oparty jest na Ogólnoświatowym programie TENIS10 (play&stay), z powodzeniem nauczysz się grać na wysokim poziomie łącząc w ten sposób zamiłowanie do tenisa ze sposobem na życie.

 • Atuty - Dodatkowym atutem trenowania w Globallsport jest to, że już od najmłodszych lat mali tenisiści i tenisistki mają możliwość sprawdzania swoich umiejętności w turniejach tenisa organizowanych przez Naszą Szkołę, brania udziału w Obozach i Półkoloniach Sportowych latem i zimą. Zapewniamy fachową opiekę trenerów na zajęciach
 • Partnerzy - Pomagamy naszym klientom w każdej sytuacji - dobieramy sprzęt po atrakcyjnych cenach, a dzięki współpracy z najlepszymi: Politechnika - Nasza główna baza szkoleniowe, Babolat, Decathlon franowo oraz Rehasport clinic jesteśmy firmą godną zaufania. Bez obaw możecie powierzyć Nam swoje pociechy.
 • Lokalizacje - jesteśmy w ponad 10 lokalizacjach na terenie Poznania i okolic:
  -
  Korty Politechnika ul. Przystań 1,
  - kortach KW04 ul. Piastowska 40,
  - Centrum Sportu Polanka, ul. Katowicka 95,
  - Szkoła Podstawowa nr 19, os. Oświecenia 1,
  - Szkoła Podstawowa nr 61 Szczepankowo,
  - Szkoła Podstawowa nr 20, os, Rzeczypospolitej 44,
  - Przedszkola nr 10, 93, 150, Liczmanek, Dwujęzyczni, Przedszkole Marzeń
 • O zajęciach - Czas trwania zajęć to 60 minut na kortach oraz 45 minut w szkołach. Grupy tworzymy przy minimalnej liczbie 4, a maksymalnej 6 na kortach oraz 8 w Szkołach Podstawowych. Koszt zajęć uzależniony jest od ilość dzieci w danej grupie, ilości zajęć w tygodniu oraz liczbie zajęć w miesiącu.

Dzieci i dorośli w ramach zajęć mają zapewniony sprzęt tenisowy!