Tabela TLT Globallsport

KATEGORIA ŻÓŁTA

Miejsce Zawodnik I Turniej
27.XI.2016
II Turniej
18.XII.2016
III Turniej
5.III.2017
IV Turniej
9.IV.2017
V Turniej
14.V.2017
Suma punktów
1. Jakub Sęp
50 pkt 80 pkt  100 pkt  80 pkt  100 pkt 410
2. Hubert  Kędzierski 45 pkt 60 pkt 80 pkt 60 pkt  60 pkt 305
3.  Michał Frąckowiak 80 pkt nie grał nie grał 100 pkt 80 pkt 260
4.  Filip Perła 60 pkt 40 pkt 50 pkt 45 pkt 40 pkt 235
5.  Filip Makieła
 100 pkt  100 pkt nie grał  nie grał  nie grał 200
6. Maciej Woźniak 30 pkt 50 pkt 25 pkt 40 pkt 45 pkt  190
7.  Gucio Kutoń 20 pkt 35 pkt 30 pkt 50 pkt 50 pkt 185
8.  Bartek Bialik 40 pkt 30 pkt 40 pkt nie grał 60 pkt 170
9. Wiktor Staniszewski 10 pkt 20 pkt 45 pkt 35 pkt 35 pkt 145
10.  Phelippe Szkudlarski
35 pkt  45 pkt 60 pkt  nie grał  nie grał  140
11.  Filip Mikołajczak
 25 pkt nie grał 35 pkt  nie grał 60 pkt   120
12. Maks Jurewicz nie grał 30 pkt nie grał 30 pkt nie grał 60
13. Julka Drozdowska nie grała nie grała nie grała nie grała 30pkt 30 
14.  Clara Fernandez
 15 pkt 15 pkt nie grała  nie grała nie grała  30

KATEGORIA ZIELONA

 Miejsce Zawodnik I Turniej
18.XII.2016
II Turniej
19.III.2017
III Turniej
23.IV.2017
IV Turniej
28.V.2017
Suma punktów
 1.  Maks Smakulski
100 pkt  100 pkt  60 pkt  80 pkt  340
 2. Kuba Grudzień nie grał 50 pkt 100 pkt 100 pkt  250
 3. Rafał Breś
80 pkt  80 pkt  50 pkt  35 pkt  245
 4. Maks 
Wawrzyniak
nie grał 45 pkt 45 pkt 60 pkt 150
 5. Marek
Ostrowski
20 pkt 35 pkt 40 pkt 45 pkt 140
 6. Michał Zarzycki nie grał nie grał 80 pkt 50 pkt 130
 7. Amine
Ben Mabrouk
50 pkt 40 pkt nie grał 40 pkt 130
 8. Tymek Mruk 40 pkt 30 pkt nie grał 30 pkt 100
  Karol Sobczak 60 pkt 15 pkt nie grał 25pkt 100
 9. Kamil Wroński  35 pkt  60 pkt  nie grał  nie grał  95
 10. Dominik Panasiewicz
45 pkt  25 pkt nie grał  20 pkt  95
11. Kuba 
Wawrzyniak
nie grał 20 pkt 35 pkt 15 pkt 70
12. Mateusz Pilarczyk 25 pkt 5 pkt 30 pkt  nie grał 60
13.  Zuza Zawadzka
 30 pkt  10 pkt nie grała  nie grała 40
14.  Alicja Stęplowska nie grała 15 pkt  nie grała  10 pkt 25
15. Filip Chołdrych 15 pkt nie grał nie grał nie grał 15
16. Maja Ostaszewska 10 pkt  nie grała  nie grała  nie grała 10
  Janek Szymański nie grał 10 pkt  nie grała  nie grał 10

KATEGORIA POMARAŃCZOWA

Miejsce  Zawodnik  I turniej
19.III.2017
 II turniej 
4.VI.2017
 Suma  punktów
1.  Olaf Czeladziński 100 pkt  100 pkt 200
 2.  Filip Flader  80 pkt 80 pkt 160
 3.  Dominik Purski  60 pkt 60 pkt 120
  Michał Kaczmarek 40 pkt 80 pkt 120
 4.  Tosia Gajzler  50 pkt 50 pkt 100
 5.  Lena Kulińska  45 pkt 45 pkt 90
6. Emilka Molenda 30 pkt 40 pkt 70
7. Maja Słaboszewska 25 pkt 35 pkt 60
8. Dawid Szpilewski 20 pkt 30 pkt 50
9.  Franek Osiński  35 pkt  nie grał 35
10. Sara Werner nie grała 25 pkt 25

KATEGORIA CZERWONA