O Globallsport

Szkoła - Akademia Tenisa

Globallsport powstał w 2012 roku. Pierwsze swoje kroki stawialiśmy jedynie jako szkoła tenisa. W 2013 roku zaczęliśmy zajmować się turystyką dla dzieci i młodzieży, od 2019 roku wzbogaciliśmy swoją ofertę o serwis, a od 2020 o stacjonarny sklep tenisowy.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technik nauczania gry w tenisa na każdym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Biuro Podróży Obozy Półkolonie

Już ponad 3 500 dzieci spędziło z nami wakacje letnie oraz zimowe na obozach i półkoloniach.

Od 2013 roku organizujemy sportowe półkolonie dla dzieci i młodzieży latem i zimą, a od 2014 roku sportowe obozy letnie i zimowe - snowboardowo / narciarskie, windsurfingowe, tenisowe, wyjazdy FreeSki do Włoch, zimowe wyjazdy jednodniowe do Zieleńca i Czarnej Góry, spływy kajakowe oraz zielone i białe szkoły. 

Posiadamy numer wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr 264 oraz wykupioną gwarancję ubezpieczeniową: Signal Iduna PTU S.A., na kwotę: 28 000E, 127 358,00 PLN.

Licencjonowana Szkoła Snowboardu

Od 2019 roku jesteśmy licencjonowaną Szkoła Snowaboardu SITS, dzięki temu na obozach zimowych możemy przeprowadzać szkolenia na stopnie sprawności II i III. Szkolenia na naszych obozach odbywają się na każdym poziomie zaawansowania z podziałem na grupy. 

Sklep stacjonarny i internetowy

375 dzieci i dorosłych, uczących się u nas grać w tenisa

3500 dzieci i rodziców, którzy wspólnie z nami spędzili wakacje letnie i zimowe na obozach i półkoloniach

20 wykwalikowanych trenerów w kadrze Globallsport

10 lata doświadczenia w nauce tenisa, pływania i organizacji wyjazdów