Obóz Tenisowy - Tennis Pro Camp 2021

Farma Kalina

Miejscowość:

Łasko 29E, 73-240 Bierzwnik, woj zach - pom. W okolicy znajduje się kilka jezior, a on sam leży nad jednym z nich i posiada własną linię brzegową, gdzie można korzystać z przystani żeglarskiej. Położony jest w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, na obszarze NATURA 2000. Otaczają nas lasy i jeziora - w okolicy jest ich aż 17.

Zakwaterowanie:

Farma Kalina - Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji murowany dom ze stołówką oraz 5 drewnianych domków, wszystko z pełnym węzłem sanitarnym. Znajdują się również namioty do zajęć tanecznych i integracyjnych, pole namiotowe, miejsce na ognisko,  a w odległości ok 1km 2.5 hektarowe pole paintballowe.

Baza Sportowo - Rekreacyjna:

Trawiaste boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej, speedbadmintona, kometki, wodnego paintbolla, przystań żeglarska, windsurfing, żaglówki, kajaki, rowerki wodne, łódki z silnikami motorowymi, pomost do wędkowania, wodna zjeżdżalnia, rowery turystyczne, korty tenisowe, hala sportowa, kręgielnia, basen. Korty tenisowe znajdują się w Choszcznie oraz w Mierzęcinie.


Atrakcje sportowe:

Treningi tenisa, tenisa plażowego, piłki, siatkówki, ABC windsurfingu, pływanie, wodna zjeżdżalnia, golf,  jazda konna, paintball, wodny paintball, spływ kajakowy, rowery wodne, żaglowanie, batut, badminton, kręgle, bilard, basen, tańce, baloniada, strzelectwo, trickBOARD i skimBOARD, long Board, konkurencje Grand Prix, deski SUP, deski MEGA SUP - 8 osobowy, Laser Tag (paintball laserowy), unihokej na mydle, przejażdżki na bananie za motorówką, 

Atrakcje integujące / NOWOŚCI

PlayStation 4, i kino letnie, noc przetrwania, noc duchów, świetliki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, podchody, gry terenowe, orienteering, GPS'y, majsterkowanie, zajęcia z ceramiki, rysunek 3D, kąpiele, plażowanie, zajęcia kulinarne, zajęcia artystyczne, wojna na kisiel, noce przetrwania - nocowanie pod namiotami, gry planszowe.

NOWOŚCI:

  • dmuchany tor wodny na jeziorze 
  • archery tag - paintball na łuki

Charakterystyka obozu

Obóz przeznaczony dla dzieci i młodzieży grającej w tenisa na poziomie zawodniczym lub wysokim rekreacyjnym w wieku od 8 - 18 lat. Treningi prowadzone przez certyfikowanych trenerów tenisa. Każdego dnia przewidujemy 2 jednostki treningowe tenisa po 1,5 h, jedną jednostkę 1,5 h treningu motorycznego. Uzupełnieniem będą zajęcia ze speed badmintona, beach tennisa, cardio tennis, trening zintegrowany, video analiza, trening mentalny oraz mecze na punkty w formie rozgrywek ligowych.

Zapisy:

Zapisów można dokonać przez formularz rezerwacji dostępny poniżej. Zaliczka za wyjazd wynosi 250zł.

 

Cennik:

Cena regularna 2300 zł
Rabat dla Globallsportowiczów
(dzieci, które w roku szkolnym uczęszczają na zajęcia z tenisa)
50 zł*
Rabat dla rodzeństwa
(rabat za rodzeństwo)
50 zł*
Dla stałych klientów, którzy przyprowadzą nową osobę
50 zl*
RABATY SUMUJĄ SIĘ *

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
- wyżywienie 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja),
- transport z Poznania i do Poznania,
- ubezpieczenie NNW uczestników,
- wszystkie planowane i nie planowane atrakcje
- kadrę trenerską

Płatności:

Zapisując się na obóz - konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 250zł od osoby w terminie  7 dni od momentu zgłoszenia.

Zapisując się na obóz poniżej 30 dni od rozpoczęcia imprezy konieczna jest wpłata całej kwoty w terminie 7 dni po przyjęciu zgłoszenia.

Pozostałą kwotę prosimy przelać najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

FAKTURY ZA WYJAZD WYSTAWIAMY NA ŻYCZENIE, MAKSYMALNIE 14 DNI PO JEGO ZAKOŃCZENIU

Ważne informacje:

Terminy i wiek uczestników:

Termin 1) 02.08 do 11.08.2021

Wiek uczestników: od lat do 18

Zapisy: do dnia wyjazdu

Ilość miejsc:
30 miejsc

Organizator:

Biuro Podróży Bartosz Deba Globalsport - działające pod szyldem Globallsport jest Organizatorem Turystyki i Pośrednikiem Turystycznym, posiadamy wpis do rejestru Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego o numerze: 264 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową: Signal Iduna PTU S.A. na kwotę 28.000E, 127 358,00 PLN

Dokumenty obozowe do zapoznania znajdziecie Państwo

Wyjazd i powrót:

Wyjazdy: 02.08.2021 godz. 13.00
Powrót: 11.08.2021 ok godz. 13.00
Zbiórki SP19 osiedle Oświecenia 1, pół godz przed planowanym wyjazdem

ZABIERAMY:
Prosimy przygotować dzieci na 10 dni słonecznej pogody i 10 dni deszczowej.
Zabieramy rzeczy niezbędne do realizacji programu sportowego:śpiwory (do nocowania pod namiotami), tenisowe, strój kąpielowy, ręczniki, buty sportowe - korki na boisko trawiaste, klapki, kalosze, krem z filtrem, czapki z daszkiem, coś na komary, można zabrać własne wędki i piłki.