Wind & Surf Camp - Kamienica 2021

Kamienica

Miejscowość:

Wiatr, słońce, woda, piasek i płytka woda jest tym co odróżnia Kamienicę od innych spotów windsurfingowych i kitesurfingowych w Wielkopolsce. Wiatr wiejący w większości z zachodu jest stały i równy, a przede wszystkim bardzo korzystny z punktu położenia bazy, Jezioro Kaliszańskie to doskonałe miejsce do uprawiania wszelakich sportów wodnych - jest płytkie i czyste, otwarte z każdej strony, a woda szybko nabiera temperatury

Zakwaterowanie:

Kamienica k/Wągrowca, woj. wielkopolskie, 60 km na północ od Poznania, na trasie z Wągrowca do Budzynia. Jezioro Kaliszańskie. Na terenie bazy znajduje się 6 domków drewnianych, które mogą pomieścić do 48 osób. W każdym z domków mieszczą się 2 pokoje 4 osobowe, aneks kuchenny (z wyposażeniem), łazienka z WC, tarasem i pościelą. W każdym pokoju są 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko piętrowe.

Baza Sportowo - Rekreacyjna:

Na miejscu poza sprzętem do sportów wodnych - windsurfing, kite surfing, katamarany, żaglówki oraz deski do stand up paddle do dyspozycji mamy: ściankę wspinaczkową, trampolinę akrobatyczną, boisko plażowe, boiska ORLIK, mini park linowy, wydzielone miejsce na ognisko, plaża z leżakami i parasolami, mini plac zabaw dla dzieci, skimboardy, trickboardy oraz sprzęt do nurkowania, pole do paitballa.


Atrakcje sportowe:

Szkolenie windurfingowe, ABC żeglarstwa, stand up paddle, MAGA SUP (8 osobowa deska), kajaki, ABC nurkowania, skimboarding na profesjonalnym torze skinboardowym lub przy brzegu jeziora. Poza Sportami wodnymi czekają na Was: Slackline, rozgrywki piłki nożnej, siatkówka plażowa, baloniada, gry w rozmiarze XXL, tenis, paintball, strzelectwo, zajęcia na long boardach, deski MEGA SUP, unihokej na mydle, archery tag (paintball na łuki), paintball laserowy - LASER TAG, painttball tradycyjny na specjalnie przygotowanym torze.

Atrakcje integujące:

PlayStation 4, sterowane samochodziki, gry planszowe, robotyka, kino letnie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, podchody, gry terenowe, orienteering, GPS'y, majsterkowanie, kąpiele, plażowanie, zajęcia kulinarne, zajęcia artystyczne, wojna na kisiel.

Plan obozu:

Obóz nastawiony będzie na szkolenie windusrfingowe i katamaranowe, któremu codziennie poświęcać będziemy najwięcej czasu. Oprócz sportów wodnych przygotowaliśmy dla dzieci bogatą ofertę sportową i animacyjną co gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy:

Zapisów można dokonać wyłącznie przez formularz rezerwacji dostępny poniżej. Zaliczka za wyjazd wynosi 250zł.

 

Cennik:

Cena regularna 1700 zł
Rabat dla Globallsportowiczów
(dzieci, które w roku szkolnym uczęszczają na zajęcia z tenisa)
50 zł*
Rabat dla rodzeństwa
(rabat za rodzeństwo)
50 zł*
Dla stałych klientów, którzy przyprowadzą nową osobę
50 zl*
RABATY SUMUJĄ SIĘ *

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
- wyżywienie 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja),
- transport z Poznania i do Poznania,
- ubezpieczenie NNW uczestników,
- wszystkie planowane i nie planowane atrakcje
- kadrę trenerską

Płatności:

Zapisując się na obóz - konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 250zł od osoby w terminie 7 dni od momentu zgłoszenia.

Zapisując się na obóz poniżej 30 dni od rozpoczęcia imprezy konieczna jest wpłata całej kwoty w terminie 7 dni po przyjęciu zgłoszenia.

Pozostałą kwotę prosimy przelać najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

FAKTURY ZA WYJAZD WYSTAWIAMY NA ŻYCZENIE, MAKSYMALNIE 14 DNI PO JEGO ZAKOŃCZENIU

Ważne informacje:

Terminy i wiek uczestników:

Termin: 03.07 do 10.07.2021

Wiek uczestników: od lat 6 do 106

Zapisy: do dnia wyjazdu

Ilość miejsc:
45

Organizator:

Biuro Podróży Bartosz Deba Globalsport - działające pod szyldem Globallsport, jest Organizatorem Turystyki i Pośrednikiem Turystycznym, posiadamy wpis do rejestru Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego o numerze: 264 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową: Signal Iduna PTU S.A. na kwotę 28.000E, 127 358,00 PLN

Dokumenty obozowe do zapoznania znajdziecie Państwo

Wyjazd i powrót:

Wyjazdy: 03.07.2021 godz. 15.00
Powrót: 10.07.2021 ok godz. 11.00
Zbiórki SP19 osiedle Oświecenia 1, pół godz przed planowanym wyjazdem

ZABIERAMY:
Prosimy przygotowac dzieci na 7 dni słonecznej pogody i 7 dni deszczowej.
Zabieramy rzeczy niezbędne do realizacji programu sportowego, strój kąpielowy, ręczniki, pianka do windsurfingu, buty sportowe - butyi na boisko tartanowe, klapki, kalosze, krem z filtrem, czapki z daszkiem, coś na komary, można zabrać własne wędki i piłki.