Free Ski Val di Sole Snow On

Hotel Cova Pellizzano

Gdzie jeździmy

Val Di Sole: Dolina słońca, ciągnie się na odległości 50km, długość tras 380 kilometrów (w tym połowa sztucznie naśnieżanych), trasy łatwe: 92km, trasy średnie: 230km, trasy trudne: 60km. Ilość wyciągów 109. Idealne warunki dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na nartach i snowaboardzie oraz rodzin z dziećmi. Nie zabraknie miejsc dla osób szukających mocniejszych wrażeń - są miejscówki do jazdy w puchu, a grupy freestylowe odnajdą się na 2 profesjonalnie przygotowanych snowparkach oraz torze do boardercross'u.
Val di Sole to również idealne miejsce dla narciarzy biegowych, którzy mogą korzystać z 55 km idealnie przygotowanych tras.

Termin: 12-19.12.2020

Tu mieszkamy

Holel Cova: Komfortowy hotel z własnym zapleczem Wellnes i Spa oraz salą relaksu. Położony jest w centrum miejscowości Pellizzano, w samym sercu urokliwej doliny Trydentu - Val di Sole. W pobliżu znajdują się liczne restauracje i sklepy. Usytuowany zaledwie 10km od słynnych żródeł termalnych - Terma di Pejo. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, bar, winda, sala tv, baby club, profesjonalny bilard, piłkarzyki, ping - pong, mini dyskoteka, ogrzewana narciarnia, wi-fi, przystanek skibus przed hotelem. Posiada 23 nowoczesne pokoje 2, 3, 4, i 5 osobowe z łazienką w stylu alpejskim z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, suszarka), TV sat, telefon i sejf (6 pokoi bez balkonu) Przy hotelu dostępny jest parking (bezpłatny) dla autokarów i samochodów osobowych.
Wyżywienie: W cenie śniadanie oraz obiadokolacja

Chwila relaksu

Nie zapominajmy o odnowie i chwili  relaksu:
Na terenie ośrodka znajduje się specjalna strefa Wellness i Spa tylko dla rodziców z sauną fińską, rzymską oraz salą relaksu oraz salką fitness.
W odległości kilku kilometrów od hotelu znajdują się Termy 
w Pejo - wody geotermalne w Parku Narodowym Stelvio, gdzie skorzystać będziecie mogli z zabiegów z błota leczniczego.


Zarezerwuj miejsce

Rezerwacja miejsca:
Aby zarezerwować miejsce należy przesłać komplet wypełnionych dokumentów drogą mailową lub pocztą tradycyjną oraz wpłacić zaliczkę we wskazanym terminie.

Dokumenty do pobrania:
- kliknij tutaj !
(umowa, szczegóły rezerwacji, warunki rezerwacji)
Prosimy o wypełnienie drukowanymi literami oraz podpisanie wszystkich dokumentów

FAKTURY ZA WYJAZD WYSTAWIAMY NA ŻYCZENIE, MAKSYMALNIE 14 DNI PO JEGO ZAKOŃCZENIU

Cennik:

 • Cena: 1999zł / os
 • Zaliczka: 100zł / os
 • Dopłata: 1899zł / os

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja),
 • karnet 6 dniowy - superskirama

Cena nie zawiera:

 • taksa klimatyczna 1,5 euro / osoby / dzień
 • transportu
 • ubezpieczenia

Konto

 • RACHUNEK PKO BP PLN:
  53 1020 4027 0000 1502 1453 3808
 • RACHUNEK WALUTOWY EURO:
  38 1020 4027 0000 1502 1459 7613
  Kod BIC (SWIFT): BPKO PL PW

tytułem: numer umowy, imię i nazwisko klienta

 • Zapisując się - konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł od osoby w terminie 7 dni od momentu zgłoszenia.
 • Zapisując się poniżej 30 dni od daty wyjazdu konieczna jest wpłata całej kwoty w terminie 7 dni po przyjęciu zgłoszenia.
 • Pozostałą kwotę prosimy przelać najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
 • W przypadku gdyby wyjazd nie doszedł do skutku z powodu pandemii Coronavirusa - gwarantujemy 100% zwrot wpłaconej kwoty.

Organizator

Posiadamy numer wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr 264 oraz wykupioną gwarancję ubezpieczeniową: Signal Iduna PTU S.A., na kwotę: 28 000E, 116 762,80PLNB. Jesteśmy biurem podróży, a każdy z organizowanych przez nas obozów zgłaszany jest do odpowiedniego kuratorium oświaty.

Dojazd i ubezpieczenie

Dojazd: własny

Ubezpieczenie: we własnym zakresie i na własny koszt.

Radzimy zabrać: sprzęt ski lub sb (we własnym zakresie), obowiązkowo kask, dwa komplety bielizny termicznej, skarpety narciarskie 2 szt, komin lub kominiarkę gogle, rękawice narciarskie, krem z filtrem, pomadka ochronna do ust.

Adres Hotelu

Hotel Cova ***
Via Nazionale, 33,
38020 Pellizzano TN

Tel: +39-046-375-11-40

Zakwaterowanie: od godziny 15.00
Wykwaterowanie: do godziny 9.00